شرایط و مقررات

شرایط و مقررات
توافق نامه خرید اینترنتی محصولات رسانه‌ای موسسه نشر ترابر

به پیشخوان خرید اینترنتی پایگاه محتوای کاربردی و کارشناسی به نشانیthepapers.ir خوش آمدید.

در صورت عدم توافق با این شرایط شما قادر به استفاده از خدمات سایت نخواهید بود.

ماده -١ طرفین توافق نامه
این توافقنامه بین موسسه نشر ترابر دارای پروانه انتشار از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به شماره ثبت ۷۳۰۷ به نشانی تهران – خیابان ولیعصر، بعد از پارک وی، خیابان خالقی (خیام)، پلاک ۴، واحد ۴، از یک طرف و کاربران اینترنتی اعم از متقاضیان خرید اینترنتی محصولات موسسه نشر ترابر (مالک پایگاه محتوای کاربردی) به صورت نسخ چاپی، اشتراک و دانلود از طریق این سایت در جهت تسهیل معاملات و افزایش امنیت در فضای اینترنتی منعقد می‏‌گردد.

ماده -٢ موضوع توافق نامه
‏‎موضوع توافقنامه عبارت است از ایجاد و ارائه شبکه‏‌ای مطمئن که در آن کلیه محصولات رسانه‌ای موسسه از طریق اینترنت، با استفاده از تسهیلات سایت اقدام به خرید اینترنتی می نمایند. کاربران اینترنتی می‏ توانند در هر جای ایران، کالای مورد نظر خود را با استفاده از سایت thepapers.ir سفارش دهند.

ماده -٣ مدت اعتبار توافق نامه
این توافقنامه از هنگامی که کاربر با آن موافقت می‌نماید تا زمانی که به یکی از دلایل قراردادی یا قانونی فسخ شود معتبر خواهد بود.

ماده ۴- شروط توافق نامه
١-۴ شرایط عضویت کاربر
اشخاص حقیقی، می‌توانند به عضویت پیشخوان خرید اینترنتی پایگاه محتوای کاربردی درآمده و از خدمات آن در مقام خریدار بهره مند شوند.

٢-۴ تعیین نام کاربری و رمز عبور
ثبت نام برای سفارش خرید محصولات از طریق پیشخوان اینترنتی پایگاه محتوای کاربردی کاملا اختیاری است و بدون ثبت نام نیز امکان خرید محصولات وجود دارد. برای علاقه مندانی که مایلند سابقه خریدشان جایی ثبت شده باشد عضویت در پیشخوان خرید اینترنتی ماهنامه صنعت حمل و نقل خرید به صورت رایگان پیش بینی شده است .جهت استفاده از خدمات سایت، کاربر می‌بایست هنگام ثبت نام ، نام کاربری و رمز عبور برای خود تعیین نماید. با انتخاب نام کاربری و رمز عبور و تایید آن توسط سایت، کاربر به عضویت سایت درآمده و از خدمات پیشخوان که شامل ارائه گزارش نسبت به سابقه خرید، ارسال خبرنامه و دیگر محصولات پایگاه محتوای کاربردی در دوره های مختلف زمانی مطلع می شود.

٣-۴ لغو عضویت
کاربر در هر زمان می تواند با مراجعه به بخش صفحه “حساب من” و انتخاب گزینه لغو عضویت، به عضویت در پیشخوان خرید اینترنتی پایگاه محتوای کاربردی خاتمه دهد.

۴-۴ ارتباط میان سایت و کاربران
ارتباط با کلیه بخش های سایت از طریق “تماس با ما” و یا”درخواست تماس باشما” که لینک آن در صفحه اول سایت موجود است برقرار می‌گردد. ضمنا در مواقع ضروری امکان پشتیبانی آنلاین نیز منظور شده است.

تبصره ١
چنانچه علیرغم تلاش پرسنل در جهت فعال بودن سایت، در بعضی از موارد به دلایل غیر ارادی و یا فورس ماژور دسترسی ۲۴ ساعته کاربر به سایت مقدور نباشد، با پذیرش این توافقنامه کاربر حق هیچگونه اعتراض و اقامه دعوی در خصوص قطع تماس احتمالی و همچنین زیانها و خسارات احتمالی وارده ناشی از موارد مذکور را نداشته و این حق را از خود سلب می نماید.

۵-۴ روش ارسال نشریه
روش ارسال نشریه به دو طریق سامانه پستی جمهوری اسلامی ایران و پیک نشریه انجام می پذیرد.

تبصره ١
ارسال از طریق پست سفارشی بین ۵ تا ۶ روز کاری زمانی می برد و ارسال از طریق پیک موتوری حداکثر تا ۴۸ ساعت آینده و از طریق تماس از سوی ماهنامه صنعت حمل و نقل جهت هماهنگی برای دریافت نشریه انجام می‌پذیرد.

تبصره ٢
کیفیت ارسال نشریه در زودترین هنگام ممکن و با کمترین نرخ سرلوحه برنامه ریزان پیشخوان خرید اینترنتی قرار دارد و امکانی فراهم شده تا برای کسانی که تعداد نشریه بیشتری سفارش می دهند با پیک موتوری نشر ترابر در هر نقطه تهران نشریات ارسال گردد.

۶-۴ روش پرداخت
خریداران می توانند با استفاده از کلیه کارت های عضو شتاب نسبت به خرید نشریات مورد نیاز خود اقدام نمایند.

پس از واریز وجه توسط خریدار، قسمت حسابداری سایت از وصول پرداختی شما در حساب بانک اطمینان حاصل نموده و چنانچه پول از حساب شما کسر گردیده، ولی به حساب سایت واریز نشده باشد، طی تماس تلفنی این موضوع به فرستنده وجه اطلاع داده خواهد شد. خریدار نهایتا پس از اطلاع از این موضوع تا ۴۸ ساعت صبر نموده و اگر طی این مدت وجه واریزی از سوی بانک مسترد نگردید، آنگاه با پشتیبانی بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس گرفته و نسبت به رفع مغایرت اقدام نماید.

٧- ۴ نحوه تسویه حساب با فروشندگان
پس از فروش کالا در سایت ، مبلغ کالا و هزینه ارسال از خریدار دریافت گردیده و در زمان تعیین شده ارسال می گردد.

ماده ۵- تعهدات کاربران اینترنتی
۱- کاربران اینترنتی خریداران محصولات پایگاه محتوای کاربردی چه به صورت نسخ چاپی و چه به صورت دانلود تنها برای آگاهی شخصی اقدام به خرید می نمایند و هرگونه بهره‌برداری اقتصادی، تکثیر و کپی غیرقانونی ممنوع می باشد.

۲- کاربران اینترنتی جهت دانلود محصولات پایگاه محتوای کاربردی تنها مجاز به یک بار دانلود و تنها برای استفاده شخصی هستند و هرگونه تکثیر و بهره برداری اقتصادی به ویژه در زمینه محصولات دانلودی جرم محسوب شده و ماهنامه صنعت حمل و نقل حق پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می دارد.

ماده ۶- بارگذاری مقالات
علاقه‌مندان و پژوهشگران می‌توانند مقالات و پژوهش‌های خود را در حوزه‌های گوناگون تجارت بین‌المللُ صنعت حمل و نقل و گردشگری در این سایت برای فروش بارگذاری نمایند. پس از تایید محتوای این مقالات توسط هیات علمی و کارشناسی موسسه نشر ترابرُ آثار آنان در چرخه فروش قرار می‌گیرد که بر این مبنا ۳۰ درصد به عنوان حقو مولف پرداخت می‌گردد.

ماده ۷-حل اختلافات
در صورت اختلاف و یا مواجه با هرگونه مشکل در امر خرید متقاضی می تواند با شماره تماس ۰۲۱۲۲۶۶۸۸۱۰ داخلی ۱۰۹ واحد اشتراک نشریه در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به اصلاح آن اقدام گردد.

ماده -٧ حقوق و مالکیت سایت
دامنه www.thepapers.ir متعلق به موسسه نشر ترابر بوده و هرگونه بهره‌برداری و کپی‌برداری از محتوای نشریات بدون کسب اجازه کتبی، ممنوع خواهد بود.

ماده -٨ قانون حاکم
قانون حاکم بر این توافق نامه کلیه‏‌ی قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران می‏‌باشد.

از ما بپرسید
ارسال از طریق واتساپ